PRODUKTY BMW.
Dealer BMW Sikora Opole.

Produkty BMW to nie tylko samochody BMW. Wszelkie przedmioty których potrzebują użytkownicy

BMW is 'The Ultimate Driving Experience'. This reputation also demands the ultimate service experience. BMW and the BMW Retailer network live up to this obligation and offer you truly outstanding support with all your parts service and financial needs.

BMW FINANCIAL SERVICES.

Celem BMW Financial Services jest zapewnienie Państwu - jako Klientom BMW - takiego rodzaju produktów, profesjonalizmu i skutecznych usług, jakie są niezbędne dla przeniesienia przyjemnych i wartych zapamiętania doznań z salonu samochodowego na drogi.
W trosce o przyjemną i bezproblemowa jazdę naszymi samochodami, skomponowaliśmy portfolio innowacyjnych produktów leasingowych, finansowania i ubezpieczeniowych specjalnie dostosowanych dla Waszych potrzeb i potrzeb Waszego BMW.

Radość z salonu samochodów BMW można przenieść na drogi. Kobieta jest zadowolona.

ORYGINALNE AKCESORIA BMW.

Daj się zainspirować różnorodnej ofercie oryginalnych akcesoriów BMW – wybierz idealne wyposażenie swojego samochodu na każdy wyjazd. Wypróbuj inteligentne rozwiązania transportowe i informacyjno – rozrywkowe, propozycje wyposażenia wnętrza oraz linię super sportowych akcesoriów M Performance. Wszystkie oryginalne akcesoria BMW są „szyte na miarę” specjalnie dla Twojego modelu BMW. Dzięki temu możesz liczyć na niezrównany komfort i przyjemność z jazdy.

Akcesoria BMW to bogata oferta dla każdego. Samochody BMW podczas wyjazdu wyposażone w inteligentne rozwiązania transportowe.

USŁUGI SERWISOWE BMW.

Jakość, efektywność i innowacja – to trzy filary serwisu BMW, na których nasi Klienci mogą zawsze polegać. BMW już w fazie planowania nowych pojazdów myśli o przyszłych usługach i koncepcjach serwisowych, a także angażuje cały swój potencjał, aby móc zaoferować kompleksowe usługi serwisowe na najwyższym poziomie.

W swoim lokalnym serwisie BMW zawsze dokładnie wiesz, na co możesz liczyć: na jakość oraz kompetencję przy przeglądach i naprawach prowadzonych przez wykwalifikowany personel posługujący się nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi i narzędziami. Zatroszczymy się o to, aby Twój samochód był zawsze w nienagannym stanie. Przy każdym przeglądzie i każdej konserwacji robimy wszystko, aby zapewnić Ci radość z jazdy Twoim BMW.

BMW rozłożone na części pierwsze wraz z pracownikiem serwisu BMW.

BMW LIFESTYLE.

Każdy dzień jest niepowtarzalny. Kryje w sobie obietnicę niezliczonych przeżyć, które będziesz dzielić z innymi: fascynującą pracę, ekskluzywne wakacje, wycieczkę z przyjaciółmi i czas wolny w gronie rodziny. Cokolwiek przyniesie nowy dzień - będzie właśnie taki, jak ma być. Ponieważ to Ty nadasz mu kształt. W swoim indywidualnym stylu. Zajrzyj do naszego katalogu BMW Lifestyle i daj się zainspirować.

Ekskluzywny krajobraz, ekskluzywny samochód BMW i ekskluzywna kobieta w stylu Lifestyle.

SKLEP BMW CONNECTED DRIVE DLA KLIENTÓW.

Sklep BMW ConnectedDrive oferuje szeroką gamę indywidualnie dostępnych usług i aplikacji, które możesz obsługiwać w swoim samochodzie. Asortyment obejmuje między innymi rozrywkę online, komunikaty drogowe podawane w czasie rzeczywistym (RTTI), pakiet BMW Online, usługi zdalne i wiele innych propozycji – gdy tylko chcesz i przez taki okres, jaki najbardziej Ci odpowiada.

Wyjątkowo praktyczne: ze Sklepu BMW ConnectedDrive można wygodnie korzystać za pośrednictwem komputera, a nawet bezpośrednio na monitorze pokładowym w BMW. Internetowo można też zarządzać zainstalowanymi usługami poprzez Portal Klienta My BMW ConnectedDrive i dopasowywać ustawienia. Zdalny kokpit w Portalu Klienta BMW pozwala na odbieranie informacji o aktualnym stanie Twojego BMW oraz aktywację i obsługę usług zdalnych.

BMW ConnectedDrive to usługi i aplikacje, które są możliwe do obsługi w samochodzie.

APLIKACJE MOBILNE BMW.

Pobierz wybrane aplikacje i korzystaj z nich na smartfonie, tablecie lub bezpośrednio w swoim BMW. Sprawdź aplikacje mobilne dostępne w Polsce.

Aplikacje mobilne BMW. Telefon w dłoni męzczyzny, który prezentuje aplikację kobiecie.

URZĄDZENIA MOBILNE.

Za pomocą technologii Bluetooth i złącza audio USB Twoje BMW łączy się z urządzeniami mobilnymi, a kierowca nawet podczas jazdy ma zapewniony doskonały kontakt ze światem zewnętrznym. Czy to rozmowy telefoniczne, słuchanie muzyki czy wyświetlanie książki adresowej – obsługujesz swoje urządzenie w prosty sposób za pomocą elementów obsługi i monitora pokładowego. Systemy smartfonów, odtwarzaczy muzycznych i tabletów nieustannie się rozwijają. Dzięki aktualizacji oprogramowania Twoje aplikacje i Twoje BMW będą zawsze na bieżąco. I umożliwią Ci korzystanie z urządzeń mobilnych w samochodzie.

Urządzenie mobilne w samochodzie BMW wykorzystujące technologie Bluetooth i złacza audio USB.